Strona główna Zarządzanie Nieruchomościami Rekrutacja ZN 2023-2024

Rekrutacja ZN 2023-2024

Rekrutacja na Studia Podyplomowe

„Zarządzanie Nieruchomościami” 2023 – 2024

Zapraszamy Państwa na XIX edycję Studiów Podyplomowych Zarządzania Nieruchomościami, gwarantujących niezmiennie wysoki poziom kształcenia na jednej z trzech najlepszych uczelni wyższych w Polsce.

Wyróżnia nas spośród innych funkcjonujących obecnie studiów podyplomowych w zakresie zarządzania nieruchomościami prawdopodobnie najbogatszy program kształcenia przy atrakcyjnej wysokości opłaty za studia – 3800 zł.

W trakcie studiowania na naszych studiach podyplomowych będziecie mogli Państwo przekonać się również o innych atutach tj.: wybitni wykładowcy - pracownicy renomowanych uczelni wyższych, obszerne konspekty w formie elektronicznej a także doskonała lokalizacja – w centrum Warszawy.

Najbliższa edycja studiów podyplomowych rozpocznie się w dniu 7 października 2023 r. Zajęcia będą odbywały się w trybie stacjonarnym z wyjątkiem zjazdów grudniowych i styczniowych oraz zjazdu kwietniowego, kiedy mogą być one prowadzone w trybie online.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w studiach podyplomowych w pierwszej kolejności rejestrują się za pośrednictwem elektronicznego formularza, dostępnego na stronie https://irk.pw.edu.pl/ 

Od 1.09.2023 r. osoby zarejestrowane w systemie rekrutacyjnym będą kwalifikowane na studia podyplomowe.

Osoby zakwalifikowane na studia podyplomowe proszone są o zapoznanie się z Regulaminem studiów podyplomowych w Politechnice Warszawskiej a następnie o złożenie w terminie od 01.09 do 06.10.2023 r. następujących dokumentów:

  • Formularza rejestracyjnego wypełnionego w systemie i wydrukowanego.
  • Dyplomu ukończenia studiów wyższych.
  • Skierowania z zakładu pracy (w przypadku finansowania studiów przez zakład pracy).

Do zobaczenia w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.