Znak Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej
Studia Podyplomowe
Znak Politechniki Warszawskiej

Aktualności

Egzamin poprawkowy WYNIKI

- 24 września 2020r.  godz. 16:30 s. 315

--------------------
Odbiór świadectw

Szanowni Państwo,
miło jest nam poinformować iż świadectwa z Wyceny nieruchomości są już przygotowane do odbioru.

Po osobisty odbiór świadectwa należy umówić się telefonicznie w godz. 9:00-14:00 w dniach 21,22,23 oraz 27,28 i 29 lipca br. - w tych dniach będzie możliwy również odbiór.

Można się również umówić na przesłanie świadectwa pocztą za potwierdzeniem odbioru.

Podanie zostanie przesłane mailem na listę mailingową - do zajęć zdalnych. 

--------------------

Wyniki Egzaminu 

--------------------

Szanowni Państwo, egzamin po II semestrze Studiów Podyplomowych Wycena Nieruchomości odbędzie się w dniu 27 czerwca 2020 r.

Egzamin będzie przeprowadzany w trzech salach nr 315, 219, 134.

Listy osób przydzielonych do poszczególnych sal zostanie przesłana mailem.

Prosimy, abyście Państwo wchodzili do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej zgodnie z wyznaczonymi godzinami dla danych sal.
•    Sala 315 wejście do Gmachu g. 9:30 od 9:45 początek egzaminu 10:00
•    Sala 219 wejście do Gmachu g. 9:45 do 10:00 początek egzaminu 10:15
•    Sala 134 wejście do Gmachu g. 10:00 od 10:15 początek egzaminu 10:30

W związku z obostrzeniami sanitarno-epidemicznymi wejście do Gmachu Głównego będzie odbywać się wolniej niż zwykle, co związane jest z pomiarem temperatury i dezynfekcją rąk, która odbywa się bezpośrednio po wejściu do Gmachu Głównego. Jednocześnie po przejściu specjalnej bramki, kierując się na prawo do stolika, będziecie Państwo zobowiązani przy nim wpisać swoje dane na specjalnym arkuszu w tym imię i nazwisko,  telefon kontaktowy i godzinę wejścia oraz podpis (korzystając z własnych długopisów - zachęcamy do używania rękawiczek jednorazowych).

Prosimy o przyjście pod salę, w której będziecie Państwo pisać egzamin, najpóźniej 5 min przed rozpoczęciem egzaminu.

5 min przed rozpoczęciem egzaminu, osoba prowadząca egzamin zacznie w kolejności wyczytywać Państwa imiona i nazwiska, tym samym zapraszając Państwa do sali. Wchodzicie Państwo do sali, przekazując wypełnione i podpisane oświadczenie, z założonymi maseczkami po przeprowadzonej dezynfekcji rąk – płyn dezynfekcyjny będzie dostępny przed salą.

Na przydzielonych miejscach będą wcześniej położone arkusze egzaminacyjne oraz konspekty z zajęć prowadzonych w formie online.
Egzamin możecie Państwo pisać bez maseczek, siedząc na przydzielonych Państwu miejscach, oddalonych od siebie minimum 2 m.  Egzamin piszecie Państwo korzystając z własnych długopisów.

Po zakończeniu pisania egzaminu, pozostawiając arkusz egzaminacyjny na miejscu, wychodzicie Państwo z sali i od razu opuszczacie Gmach Główny PW – ze względów epidemicznych – obowiązuje całkowity zakaz gromadzenia się w gmachu oraz przed wejściem.
Prosimy pamiętać o zachowanie bezpiecznego dystansu na terenie Gmachu Głównego.

----------------------------------------------------------------------------

UWAGA!!! zmiana w planie zajęć!!!

Ostatni zjazd - zajęcia>>>

dn. 09-06-2020

Oświadczenie uczestnika Studiów Podyplomowych z Wyceny Nieruchomości dotyczące uczestnictwa w egzaminie na terenie Uczelni

dn. 08-06-2020

Wyniki egzaminu poprawkowego z Wyceny nieruchomość z dnia 4 czerwca 2020 r.

dn. 28-05-2020

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że egzamin dla osób które nie przystąpiły
w pierwszym terminie do zaliczenia I sem. z „Wyceny nieruchomości”
oraz osoby które mają do poprawy test z I sem.  egzamin odbędzie się
w dniu 04 czerwca 2020 r. (czwartek) o godz. 16.00 w sali 315 Gmach Główny PW.

Ogłoszenie dotyczące terminu egzaminu poprawkowego po I sem.

dn. 20-05-2020

Szanowni Państwo,
ze względu na utrudniony dostęp do biblioteki oraz zasobów danych potrzebnych do zrealizowania pracy końcowej, termin składania pracy został przesunięty z 06.06.2020 r. na 13. 06.2020 r.

Pracę należy do ww. terminu przesłać w formie pdf bezpośrednio na maila prowadzącego pracę.

Formę zaliczenia - przedstawi prowadzący.

dn. 17-04-2020

Szanowni Państwo,

link do testowego spotkania dla wyceny został przesyłany, Spotkanie zaplanowano na godz. 19:00.Osoby które nie brały udziału we wczorajszym spotkaniu, proszę o kliknięcie w link dziś o godzinie 19:00 (i nie wcześniej). Dołączamy za pomocą przeglądarki. Powinna pojawić się informacja, że ktoś musi wpuścić Państwa na spotkanie - proszę czekać, będę akceptował po kolei.Jeśli ktoś z UCZESTNIKÓW nie otrzymał maila proszę o kontakt: iwona.jankowska@pw.edu.pl lub michal.grzyb@pw.edu.pl lub z maila: spwgik@wp.pl

Informacja dla uczestników SP-WN - od Pani Profesor K. Sobolewskiej-Mikulskiej:

  • Konspekty-materiały w wersji drukowanej są przygotowywane na bieżąco i będą Państwu wydane w najbliższym możliwym terminie po zniesieniu obostrzeń.
  • Będą również zorganizowane dodatkowe konsultacje z wykładowcami którzy prowadzą wykłady zdalnie w najbliższym terminie po zniesieniu obostrzeń.
  • Wszystkie złożone  propozycje tematów prac końcowych zostały przydzielone do poszczególnych opiekunów: prof.dr hab.inż. Katarzyna Sobolewska-Mikulska,  dr inż. Józef Iwanicki, dr inż. Robert Łuczyński, dr inż. Natalia Sajnóg, dr inż. Wioleta Krupowicz. Wymienieni opiekunowie powinni się z Państwem skontaktować mailem w sprawie ustalenia-akceptacji tematu pracy końcowej oraz szczegółów dotyczących pisania pracy końcowej. Jeśli Państwo do tej chwili nie otrzymali żadnej wiadomości od swojego opiekuna proszę zgłosić tę informację na maila wn-sp@pw.edu.pl wtedy wyjaśnimy i przekażemy informację.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------dn. 16-04-2020

Szanowni Państwo,

Jeszcze raz bardzo dziękuje za dzisiejsze spotkanie.

Jutro do godz. 12:00 wyślemy Państwu link do kolejnego testowego spotkania.

Spotkanie zaplanowaliśmy na ok 19:00-20:00 w mailu będzie dokładna godzina.

Maile mogą przyjść z poczty:

iwona.jankowska@pw.edu.pl lub michal.grzyb@pw.edu.pl lub z maila: spwgik@wp.pl

Jeśli ktoś z Państwa nie połączył się dziś - bo np. zmanił maila i nie dostał linku - proszę do jutra do 10 rano do nas napisać. Zmienimy adres na nowy.

Plan zajęć na zajazd

W sprawie prac końcowych - jeśli Państwo dostarczyliście deklaracje z tematem - prowadzący sam powinien się do Państwa odezwać na maila który podaliście w deklaracji/propozycji tematu.

Pani Profesor Katarzyna Sobolewska-Mikulska poinformowała mnie, że cześć z Państwa już dostała maile. Kilka osób jeszcze nie złożyło propozycji tematu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,

zajęcia odbędą się w sobotę i niedzielę - za pomocą aplikacji Microsoft TEAMS. Instalacja nie będzie konieczna - wystarczy przeglądarka internetowa - najlepiej CHROME.

Dziś - na maila (podanego podczas rejestracji na studia) - otrzymacie Państwo instrukcję w jaki sposób przygotować się do oglądania zajęć. Proszę o zapoznanie się z nią przed połączeniem testowym.

Osoby, które nie otrzymają maila dziś do godz 17:00 - proszone są o zgłoszenie tego faktu na mail: iwona.jankowska@pw.edu.pl. W mailu należy podać: swoje imię i nazwisko, nr indeksu - oraz inny adres mailowy, na który zostanie przesłana informacja. Temat wiadomości - WN - Nazwisko

Testowe połączenie planowane jest w dwóch terminach.

  • 16. 04. 2020 - test 1 ok godz 20:00   - spotkanie ok 10-15 min
    lub
  • 17. 04. 2020 - test 2

Więcej informacji w mailu.

Pozdrawiam Iwona Jankowska

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

dn. 14-04-2020

Egzamin poprawkowy po I semestrze

W związku z Zarządzeniem Rektora nr 23/2020 z dnia 08/04/2020 zmieniającym zarządzenie nr 16/2020 Rektora PW w sprawie podjęcia w Politechnice Warszawskiej działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się korona wirusa (COVID-19) informujemy, że egzamin poprawkowy po I semestrze Studiów Podyplomowych Wycena Nieruchomości odbędzie się po powrocie do stacjonarnej formy prowadzenia zajęć tj. najwcześniej 23 maja br. Szczegółowe informacje zostaną podane bliżej terminu egzaminu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

dn. 09-04-2020

W związku z Zarządzeniem Rektora nr 23/2020 z dnia 08/04/2020 zmieniającym zarządzenie nr 16/2020 Rektora PW w sprawie podjęcia w Politechnice Warszawskiej działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się korona wirusa (COVID-19) informujemy, że zajęcia prowadzone w sposób zdalny będą kontynuowane do 15 maja 2020 r.

Szanowni Państwo,
w związku z zarządzaniem Rektora podejmujemy starania aby zajęcia które zostały zaplanowane na dzień 18-19 kwietnia br. udało się przeprowadzić w sposób zdalny. Sprawdzimy formułę pracy jeszcze przed zjazdem. Postaramy się aby tuż po świętach przetestować możliwość zdalnego połączenia ze słuchaczami.

Uprzejmie prosimy o monitorowanie strony Studiów podyplomowych - Aktualności oraz o odbieranie maili z adresów podanych przy rejestracji na studia. Otrzymacie Państwo pełną instrukcję postępowania oraz plan zajęć. Wszelkie informacje zostaną podane na stronie SP oraz drogą mailową.

Mamy nadzieję, że uda się odbyć wszystkie zajęcia w sposób zdalny - tak aby mogli Państwo ukończyć studia w wcześniej zaplanowanym terminie. Podczas zajęć będzie można zadawać pytania, przewidujemy również możliwość konsultacji - po wykładzie.

Obecnie nie przewidujemy wydłużenia semestru, ale sytuacja jest dynamiczna, prosimy więc o cierpliwość i wyrozumiałość.

Na koniec życzymy Państwu zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy.
Miejmy nadzieję, że sytuacja wróci do normy i spotkamy się na egzaminie, a może i na wręczeniu świadectw.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

dn. 20-03-2020

ZMIANY HARMONOGRAMU ZAJĘĆ
W związku z Zarządzeniem Rektora Politechniki Warszawskiej nr 16/2020 z dnia 11/03/2020
w sprawie podjęcia w Politechnice Warszawskiej działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa (COVID-19) zjazdy na Studiach Podyplomowych Wycena Nieruchomości przewidziane w dniach 21-22 marca 2020 r. oraz 4-5 kwietnia 2020 r. zostają przełożone odpowiednio na 18-19 kwietnia 2020 r. oraz 20-21 czerwca 2020 r.
Wobec powyższego:
- termin zgłoszenia propozycji tematu pracy końcowej został przedłużony do 4 kwietnia 2020 r.;
 
- termin złożenia pracy końcowej został przedłużony do 6 czerwca 2020 r.;
- zaliczenie prac końcowych odbędzie się 20 czerwca 2020 r.;
- egzamin po II semestrze odbędzie się 27 czerwca 2020 r.;

-------------------------------------------------

Wyniki egzaminu po I sem. WN z dn. 07.03.2020 r.

------------------------------------------------

Informacja dotycząca egzaminu zaliczającego I semestr

Egzamin (test) zaliczający I semestr Studiów Podyplomowych "Wycena nieruchomości" odbędzie się 7 marca 2020 r. (sobota) o godzinie 08:15.

Grupa I od nr. 1-80 tj. osoby, których nazwiska zaczynają się od A-R - sala 315

Grupa II od nr. 81-116 tj. osoby, których nazwiska zaczynają się od S-Ż - sala 144

Prosimy o przybycie pod wymienione sale o godzinie 08:00.
---

W dniu 12 października br. od g. 9.30 przed salą 315 będziecie Państwo mogli odebrać konspekt oraz decyzję o przyjęciu na studia podyplomowe jak również podpisać i odebrać umowę o warunkach odpłatności za studia podyplomowe w Politechnice Warszawskiej.
W celu usprawnienia podpisywania umów załączamy wzór ww. umowy, abyście mogli Państwo wcześniej się z nią zapoznać.

Wzór umowy WN 2019 (pdf, 1,30 MB)